Detalii
Date
Detalii
Depozitare: A se păstra într-un loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă a soarelui. După deschidere, se recomandă închiderea etanșă a ambalajului pentru a preveni uscarea și consumarea produsului în decurs de câteva zile.
Ingrediente: făină de grâu spelta*, miere polifloră* (30%), apă, magiun de prune* (15%), agent de afânare (bicarbonat de amoniu), condimente* /scorțișoară, cuișoare/.
*Din agricultură ecologică.
Valori nutriționale medii / 100 g
| Parametru | Valoare |
| Energie | 1211 kJ / 290 kcal |
| Grăsimi | 0,5 g |
| din care acizi grași saturați | 0,3 g |
| Glucide | 67 g |
| din care zaharuri | 36 g |
| Proteine | 6,6 g |
| Sare | 0 g |
Date
ean
A termék EAN vonalkódja.
599988242511G
Áfa kategória
A termék Áfa törvény szerinti besorolása.
27%
VTSZ
A termék vámtarifaszáma.
19 052 010
Stoc
0 buc
Numar articol
599988242511G
Greutate
1 kg/buc