Detalii
Date
Detalii
Depozitare: Într-un loc uscat și răcoros, ferit de lumina soarelui.
Ingrediente: făină de grâu spelta*, miere polifloră* (30%), apă, agent de afânare: bicarbonat de amoniu, condimente* /scorțișoară, cuișoare/, glazură de cacao* /albuș de ou, cacao, zahăr de trestie, amidon de porumb/.
*Din agricultură ecologică.
Valori nutriționale medii / 100 g
| Parametru | Valoare |
| Energie | 1239 kJ / 396 kcal |
| Grăsimi | 0,6 g |
| din care acizi grași saturați | 0,2 g |
| Glucide | 67 g |
| din care zaharuri | 33 g |
| Proteine | 7,6 g |
| Sare | 0 g |
Date
ean
A termék EAN vonalkódja.
599988242512G
Áfa kategória
A termék Áfa törvény szerinti besorolása.
27%
VTSZ
A termék vámtarifaszáma.
19 052 010
Stoc
0 buc
Numar articol
599988242512G
Greutate
1 kg/buc