Detalii
Date
Detalii
Depozitare: Într-un loc uscat și răcoros, ferit de lumina soarelui.
Ingrediente: făină de grâu spelta*, miere polifloră* (30%), apă, agent de afânare (bicarbonat de amoniu), condimente* /scorțișoară, cuișoare/.
*Din agricultură ecologică.
Valori nutriționale medii / 100 g
| Parametru | Valoare |
| Energie | 1251 kJ / 299 kcal |
| Grăsimi | 0,5 g |
| din care acizi grași saturați | 0,3 g |
| Glucide | 68 g |
| din care zaharuri | 32 g |
| Proteine | 7,8 g |
| Sare | 0 g |
Date
ean
A termék EAN vonalkódja.
599988242518G
Áfa kategória
A termék Áfa törvény szerinti besorolása.
27%
VTSZ
A termék vámtarifaszáma.
19 052 010
Stoc
2 buc
Numar articol
599988242518G
Greutate
1 kg/buc