Detalii
Date
Detalii
Ingrediente: făină de grâu spelta*, miere polifloră* (30%), apă, agent de afânare (bicarbonat de amoniu), zahăr de trestie*, condimente* /scorțișoară, cuișoare/, albuș de ou*, amidon de porumb*, cacao*.
*Din agricultură ecologică.
Valori nutriționale medii / 100 g
| Parametru | Valoare |
| Energie | 1263 kJ / 303 kcal |
| Grăsimi | 1,8 g |
| din care acizi grași saturați | 1,3 g |
| Glucide | 66 g |
| din care zaharuri | 37 g |
| Proteine | 7,4 g |
| Sare | 0,01 g |
Date
ean
A termék EAN vonalkódja.
599988242519G
Áfa kategória
A termék Áfa törvény szerinti besorolása.
27%
VTSZ
A termék vámtarifaszáma.
19 052 010
Stoc
0 buc
Numar articol
599988242519G
Greutate
1 kg/buc