Detalii
Date
Detalii
Depozitare: în loc uscat și răcoros, ferit de lumina soarelui.
Scorul nutrițional Nutri-Score: „A”
Produsele marcate cu verde („A”, „B”) pot fi părți importante ale dietei noastre, fiind recomandate pentru un consum mai frecvent sau în cantități mai mari.
Ingrediente: grâu spelta bio
Valori nutriționale medii / 100 g
| Parametru | Valoare |
| Energie | 1497 kJ / 354 kcal |
| Grăsimi | 2,4 g |
| — din care acizi grași saturați | 0,4 g |
| Glucide | 66,3 g |
| — din care zaharuri | 2,3 g |
| Fibre alimentare | 8 g |
| Proteine | 12,8 g |
| Sare | 0,01 g |
Date
ean
A termék EAN vonalkódja.
5999882425917
Áfa kategória
A termék Áfa törvény szerinti besorolása.
18%
VTSZ
A termék vámtarifaszáma.
19 041 090
Stoc
0 buc
Numar articol
5999882425917
Greutate
200 g/buc