Detalii
Date
Detalii
Depozitare: Într-un loc uscat și răcoros, ferit de lumina soarelui.
Ingrediente: făină de grâu spelta*, miere polifloră* (30%), apă, agent de afânare (bicarbonat de amoniu), amidon de porumb*, condimente* /scorțișoară, cuișoare/, ulei de lămâie*.
*Din agricultură ecologică.
Valori nutriționale medii / 100 g
| Parametru | Valoare |
| Energie | 1241 kJ / 297 kcal |
| Grăsimi | 0,5 g |
| din care acizi grași saturați | 0,2 g |
| Glucide | 62 g |
| din care zaharuri | 30 g |
| Proteine | 7,3 g |
| Sare | 0 g |
Date
ean
A termék EAN vonalkódja.
599988242597G
Áfa kategória
A termék Áfa törvény szerinti besorolása.
27%
VTSZ
A termék vámtarifaszáma.
19 052 010
Stoc
0 buc
Numar articol
599988242597G
Greutate
1 kg/buc