Detalii
Date
Detalii
Depozitare: în loc uscat și răcoros, ferit de lumina soarelui.
Scorul nutrițional Nutri-Score: „A”
Produsele marcate cu verde („A”, „B”) pot fi părți importante ale dietei noastre, fiind recomandate pentru un consum mai frecvent sau în cantități mai mari.
Ingrediente: fulgi de ovăz bio
Conține gluten!
Valori nutriționale medii / 100 g
| Parametru | Valoare |
| Energie | 1503 kJ / 356 kcal |
| Grăsimi | 6,1 g |
| — din care acizi grași saturați | 1,2 g |
| Glucide | 58,6 g |
| — din care zaharuri | 1,4 g |
| Fibre alimentare | 9,3 g |
| Proteine | 12,2 g |
| Sare | 0,01 g |
Date
ean
A termék EAN vonalkódja.
5999882425986
Áfa kategória
A termék Áfa törvény szerinti besorolása.
27%
VTSZ
A termék vámtarifaszáma.
11 041 290
Stoc
0 buc
Numar articol
5999882425986
Greutate
500 g/buc