Detalii
Date
Detalii
Depozitare: în loc uscat și răcoros, ferit de lumina soarelui.
Scorul nutrițional Nutri-Score: „A”
Produsele marcate cu verde („A”, „B”) pot fi părți importante ale dietei noastre, fiind recomandate pentru un consum mai frecvent sau în cantități mai mari.
Ingrediente: fulgi de orz bio
Valori nutriționale medii / 100 g
| Parametru | Valoare |
| Valoare energetică | 1314 kJ / 314 kcal |
| Grăsimi | 1,5 g |
| — din care acizi grași saturați | 0,2 g |
| Glucide | 66 g |
| — din care zaharuri | 1,1 g |
| Fibre | 10,3 g |
| Proteine | 7,9 g |
| Sare | < 0,01 g |
Date
ean
A termék EAN vonalkódja.
5999884686415
Áfa kategória
A termék Áfa törvény szerinti besorolása.
27%
VTSZ
A termék vámtarifaszáma.
11 041 969
Stoc
28 buc
Numar articol
5999884686415
Greutate
500 g/buc