Detalii
Date
Detalii
Timp de gătire: 6-8 minute
Paste fără ouă.
Depozitare: în loc uscat și răcoros, ferit de lumina soarelui.
Ingrediente
-
Făină albă de grâu dur bio
-
Apă
Valori nutriționale medii / 100 g
| Parametru | Valoare |
| Energie | 1557 kJ / 368 kcal |
| Grăsimi | 2,9 g |
| — din care acizi grași saturați | 0,5 g |
| Glucide | 67 g |
| — din care zaharuri | 5 g |
| Fibre alimentare | 6,5 g |
| Proteine | 15 g |
| Sare | 0,02 g |
Date
ean
A termék EAN vonalkódja.
5999884686620
Áfa kategória
A termék Áfa törvény szerinti besorolása.
27%
VTSZ
A termék vámtarifaszáma.
19 021 990
Stoc
18 buc
Numar articol
5999884686620
Greutate
500 g/buc