Detalii
Date
Detalii
Depozitare: în loc uscat și răcoros, ferit de lumina soarelui.
Scorul nutrițional Nutri-Score: „A”
Produsele marcate cu verde („A”, „B”) pot fi părți importante ale dietei noastre, fiind recomandate pentru un consum mai frecvent sau în cantități mai mari.
Ingrediente: fulgi de spelta bio
Valori nutriționale medii / 100 g
| Parametru | Valoare |
| Energie | 1404 kJ / 332 kcal |
| Grăsimi | 2,2 g |
| — din care acizi grași saturați | 0,3 g |
| Glucide | 62 g |
| — din care zaharuri | 2,5 g |
| Fibre alimentare | 8,4 g |
| Proteine | 12 g |
| Sare | 0,01 g |
Date
ean
A termék EAN vonalkódja.
5999884686859
Áfa kategória
A termék Áfa törvény szerinti besorolása.
27%
VTSZ
A termék vámtarifaszáma.
11 041 910
Stoc
60 buc
Numar articol
5999884686859
Greutate
300 g/buc