Detalii
Date
Detalii
Depozitare: Într-un loc uscat și răcoros, ferit de lumina soarelui.
Ingrediente: făină de grâu BL55, zahăr, ou lichid, amidon de porumb, sirop de glucoză-fructoză, agent de afânare (carbonați de amoniu), aromă (vanilină cristalizată).
Valori nutriționale medii / 100 g
| Parametru | Valoare |
| Energie | 1730 kJ / 408 kcal |
| Grăsimi | 4,3 g |
| din care acizi grași saturați | 0 g |
| Glucide | 83,2 g |
| din care zaharuri | 37,4 g |
| Fibre alimentare | 9,2 g |
| Sare | 0 g |
Date
ean
A termék EAN vonalkódja.
BPZWG
Áfa kategória
A termék Áfa törvény szerinti besorolása.
18%
VTSZ
A termék vámtarifaszáma.
19 059 080
Stoc
1 buc
Numar articol
BPZWG
Greutate
3 kg/buc